Графік роботи:

Колиба - з 12:00 до 23:00.
Готель – цілодобово.
Сауна – до 24:00.

Останні новини

Скит Манявський

Скит Манявський — православний монастир, заснований Йовом Княгиницьким у1606 р. біля с. Манява (Богородчанський район Івано-Франківська область).

Детальніше...

Маня́вський водоспа́д

Манявський водоспад — водоспад в Українських Карпатах (масив Ґорґани), в межах Богородчанського району Івано-Франківської області, на південний захід від села Маняви. Гідрологічна пам'ятка природи місцевого значення.

Детальніше...

Ске́льно-пече́рний ко́мплекс «Ске́лі До́вбуша»

Скельно-печерний комплекс «Скелі Довбуша» — унікальна пам'ятка історії та природи. Розташована поблизу села Бубнища (Болехівська міськрада, Івано-Франківська область), в урочищі Бубнище, на території створеного 1996 року Поляницького регіонального парку.

Детальніше...

Музей писанкового розпису

Музей писанкового розпису, неофіціна назва Музе́й «Пи́санка» — музейписанки в місті Коломиї Івано-Франківської області. В колекції музею понад 6000 писанок з різних регіонів України та країн світу. Серед експонатів музею є також писанки з підписами відомих політичних діячів України. За результатами акціїСім чудес України музей опинився на восьмому місці за голосами інтернет-користувачів та на сімнадцятому місці за голосами експертів.

Детальніше...

Букове́ль

Букове́ль — найбільший гірськолижний курорт України. Розташований неподалік від села Поляниця Яремчанської міської ради, біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 метрів над рівнем моря. Найвища точка курорту — г. Довга — 1372 м. Сезон триває з кінця листопада до середини/кінця квітня. У 2012 році Буковель був визнаний найбільш швидкозростаючим гірськолижним курортом світу.

Детальніше...

Ко́сів

Ко́сів — місто в Україні, районний центр Косівського району Івано-Франківської області, адміністративний центр Косівської районної ради, адміністративно-торговельний осередок галицької Гуцульщини. Розташоване біля підніжжя Українських Карпат, у долині річки Рибниці, притоці Пруту.

Детальніше...

Іва́но-Франкі́вськ

Іва́но-Франкі́вськ (раніше — Станиславів, Станіслав[4]) — обласний центр Івано-Франківської області, економічний і культурний центрПрикарпаття, одне з найбільших міст Галичини.

Детальніше...

Верхови́на

Верхови́на (до 1962 р. — село Жаб'є, пол. Żabie) — селище міського типу в Івано-Франківській області, адміністративний центр Верховинського району та Верховинської районної ради.

Детальніше...

Лісівничо-екологічний просвітницький центр

Лісівничо-екологічний просвітницький центр урочище «Діброва», с.Підгір’я. У дендрологічному парку на площі 8 га проростають унікальні породи хвойних дерев – 23 види сосни, 9 видів модрин, ялиць, туй, кипарисів. Є тут і екзотичні дерева – магнолія, аралія, катальпа, тюльпанове дерево, північноамериканська дугласія тисолиста та багато інших. Зібрані хвойні і листяні рослини представляють флору майже всіх континентів.

Детальніше...

Яре́мче

Яре́мче (до 2006 року — Яремча) — місто обласного значення в Україні,Івано-Франківській області. Розташоване на річці Прут, на автошляхуІвано-Франківськ — Рахів — Ужгород. Залізниця зв'язує місто з обласним центром та Львовом. Яремче — найвідоміший кліматичний курортПрикарпаття, туристичний центр Івано-Франківщини, центр «зеленого» туризму Прикарпаття, також називають обличчям гірськолижної країниБуковель (c.Поляниця).

Детальніше...